LAMAN DITUTUP!!

HARI ANUGERAH KECEMERLANGAN KO-KURIKULUM SMK TIWA 2011

MAJLIS HARI ANUGERAH KOKURIKULUM PELAJAR
DAN PERKHEMAHAN TAHUNAN 2011

Pengerusi : Pn. Hjh Azizah bt Abd. Rashid
Timbalan Pengerusi : En. Mohd. Zaine B Jaafar
Naib Pengerusi I : Pn. Zainon Nadzrah bt Kamarudin
Naib Pengerusi II : En. Mokhlis b Rasol
Naib Pengerusi III : Cik Hjh Maizun bt Mohd Razali

AJK
Penyelaras Induk : Pn. Rosmah bt Hamdan
Pen. Penyelaras Induk : Pn. Zubaidah bt Yusof
Setiausaha : En. Mohd Yusoff b Hashim
Pen. Setiausaha : Pn. Roshida bt Kasim
Bendahari : Pn. Salmah bt Ismail

PENYELARAS PERKHEMAHAN
En Teh Thian Lai
Kem Komandan
En Aizam b Said Polah
En Mohd Asri b Ibrahim

Urusetia
Cik Hjh Mariaton Fatimah bt Mat Jiri
Pn Darunee a/p Chat
Pn Aslila bt Abu Sari
Pn Azmiah bt Mahmud
Pn Ong Poh Har
Logistik dan Peralatan
En Syed Mohd Saufi b Syed Bakri (K)
En Mohd Ridzuan b Ismail
En Farid Wajdi b Abu Hasan
KRS Kerohanian dan Moral
Ustaz Awang Da b Idris (K)
Ustaz Mohd Saufi b Ismail
Ustazah Siti Norlaila bt Ibrahim
Cik Nor Azizah bt Zakaria
Cik Veronica a/p Francis
Pn Kothinayagi a/p Narayanasamy
Keselamatan dan Kebajikan
En Vesvanathan a/p Maruthan (K)
En M Ravi Kumar a/p Muniandy
Cik Fatin Nadiah bt Khairuddin
Pn Ramlah bt Rahi Sajian
Pn Shakirah bt Sulaiman (K)
Pn Noraini bt Ahmad
Pn Zubaidah bt Yusof
Cik Eddliena Wati bt Md Yaakob
Cik Nur Zarith Azirah bt Sarudian
Cik Farah Izianniwati bt Khalib
Pn Ku Suria bt Ku Md Arif
Pn Rozina bt Mohd Noordin
Pn Ainon bt Narih
Pn Nor ‘Aziah bt Ahamad Shatar
Siaraya dan Elektrik
En Ishak b Leweh (K)
En Asyrafi b Che Hassan
Pengawas Sekolah
Ikatan dan Simpulan
En Mohd Nasir b Abdullah (K)
En Mohd Ridzuan b Ismail Jurulatih Kawad
En Mior Muhamad Hanif b Zahari (K)
En Badrul Zaman b Hussin
Kecergasan dan Senaman Pagi
En Abdul Ghani b Abu Bakar (K)
Cik Norafidah bt Jamal Nasir Orienteering
En Norizman b Idris (K)
Cik Barzati bt Ibrahim
Pengurus Peserta
Semua guru penasihat Unit Uniform Bantu Mula / Kecemasan
Cik Hjh Hazalina bt Isa
Pn Sarinderjeet Kaur a/p Manjit Singh
Pn Melor Salijar bt Jalil
Pn Parameswary a/p Muruthy
Fotografi
Cik Zarina bt Dahari (K)
Pn Khairuz bt Ahmad Wadzir
Sijil
Pn Nadiatul Najiha bt Hj Hamizi (K)
Pn Noorainah bt Md Rais
Pn Rosimah bt Jaarif
Pn Roziah bt Yahya
Pn Zalina bt Ghazali Khemah
En Abdul Karim B Bakar (K)
Tn Hj Muhaizad b Ab. Malik
Ustaz Adnan b Bakar
En Ban Boon Keat
En Asmawi Nasir

PENYELARAS MAJLIS ANUGERAH KOKURIKULUM
Pn Kharun Niza bt Zaiton @ Zainudin
Penyambut Tetamu
En. Mohd Zaine B Jaafar
Cik Maizun bt Mohd Razali
Pn Rosmah bt Hamdan
Pn Maznah bt Ahmad
Pn Khairun Niza bt Zaiton Teks Ucapan
Pn. Sharipah bt Hassan (Perasmi)

Buku Program
En. Abdul Karim b. Bakar(K)
Pn Fariza bt Ismail
Kad / Surat Jemputan
Pn. Azmiah bt. Mahmud (K)
Pn. Nooraini bt. Abu Bakar
Pn Zalina bt Mat Zain
Hiasan Pentas & Dewan
Pn. Siti Norlaila bt. Mansor (K)
Pn Zalina bt Ghazali
Pn Aslila bt Abu Sari
Pn Noradila bt Kamuridin
Pn Melor Salijar bt Jalil Hiasan Back Drop
Pn. Asmawati Bt Mansor (K)
Cik Wan Noor Faizah bt Wan Mohamad
Cik Siti Aznita Fazlin bt Abdul Aziz

Pemilihan Penerima Anugerah
En. Norizman B. Idris
(Pertubuhan Badan Beruniform)
Pn Roshida bt Kasim
(Sukan / Permainan)
Pn. Hashimah bt Hashim
(Kelab / Persatuan) Hadiah, Sijil & Cenderamata
Pn. Nabihah Bt. Abdul Malik (K)

Hadiah
Pn Fadzilah bt Ibrahim
Pn Ku Suria bt ku Md Arif
Pn Salmah bt Ismail
Sijil
Pn Ong Poh Har
Pn Norazuni bt Mohd Noor
Cenderamata
Pn Roziah bt Yahya
Pn Noor Asmah bt Mohd Noor
Pn Nor Rela bt Mohd Yusof
Penyelenggara Penerima Anugerah
Pn Jamilah bt Othman (K)
Pn Nor’Aziah bt Ahmad Satar
Pn Khairuz bt Ahmad Wazir
Pn Nur Hafiza bt Saadon Zubir Susunan Kerusi di Dewan
En Mohd Ridzuan b Ismail (K)
En. Robert Collin
En Ban Boon Kiat
Pn Ramlah bt Rahi
Pengacara Majlis
Cik Barzati bt Ibrahim (K)
Tn Hj Muhammad Muhaizad b Ab Malik
Persembahan Pelajar
Pn. Ainun Bt Narih (K)
En Mohamad Sabri b Zaini
En Mohd Helmi b Asraf
Bacaan Doa
Ustaz Sidi Abdullah b Awang
Fotografi
Cik Hjh. Zarina Bt Dahari (K)
Cik Wahidah Najib bt Roslan
AJK Semarak
Jamuan Tetamu, Ibu bapa dan Guru
Pn. Aainun Faizah bt. Mohd Yakin (K)
Cik Hjh Mariaton Fatimah Bt Mat Jiri
Pn Wan Shuherda Fadilla bt Wan Shoib
Jamuan Pelajar
Cik Farah Izianiwati bt Khalib (K)
Pn Nadiatul Najiha bt Hj Hamizi
Pn Norlalila bt Elias
Pn Hjh Azizah bt Abdul Rahman
Kebersihan Dewan Sebelum Majlis
Pn Noorainah bt Md Idris(K)
Pn Rosimah bt Jaarif
Pn Selvi a/p Subramaniam
Pn Maria Diana a/p George Kebersihan Dewan Selepas Majlis
En. Farid Wajidi b. Abu Hasan (K)
Pn Farrah Mardinawatiee bt Komarudi
Pn Khothinayagi a/p Narayanasamy
Pn Siti Rokiah bt Mamat
Kawalan Trafik , Keselamatan &
Kecemasan
Ustaz Badrulzaman b. Hussin (K)
Ustaz Mohd Saufi b Ismail
Pengakap
Pasukan KRS Alat Siaraya
En.Ishak b. Leweh (K)
Ustaz Adnan b Bakar
Pengawas
Disiplin Pelajar
En. Vesvanathan a/l Maruthan (K)
Pn. Noraini Ahmad
Cik Pathmaganthi a/p Subramaniam
Keceriaan & Kawasan Sekolah
En Asmawi b Nasir (K)
En Sidi Abdullah b Awang
Pn Rozina bt Mohd Nordin
Pekerja Kontrak
Sambutan/ Rosette
En Mohamad b Othman (K)
Pn Zubaidah bt Yusof Perbarisan
En Syed Mohd Saufi b Syed Bakri (K)
En Abd. Rahim b Hj Rahman

ANUGERAH KOKURIKULUM
WAKIL SEKOLAH KE PERINGKAT DAERAH
SUKAN:
PENCAPAIAN WAKIL PELAJAR SMK TIWA
DI PERINGKAT DAERAH KINTA SELATAN

ACARA PENCAPAIAN PENERIMA

OLAHRAGA
MSSD
15 PINGAT
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD KINTA SELATAN 2011 1. TAMILARASAN A/L RAMU
2. MUGILAN A/L RAJAGOPAL
3. NITHIYA A/P PARANJOTHI
4. MALA A/P PARANTAMAH
5. FAKRUL NIZAM B. ZAIMIE
6. NAVIN RAJ A/L RAMESH
7. MOHD HAZWAN B. A. HALIM
8. SYAWAL NUR FITRI B. ABDULLAH SANI
9. ABQARI B. MOHD ARIF
10. NUR LIYANA BT. YUHANIS
11. ADAM B. ISMAIL
12. AMIRAH FITRIAH BT. AZHARI
13. NURFATIHAH BT. MOHAMED RUSNI
SEPAK
TAKRAW
(BWH 18) TEMPAT KETIGA 1. MOHD. RIDZUAN B. AHMAD RAMLI
2. MUHD. KHAIRUDDIN B. AIDI
3. MUHAMAD SHAHERRUDDIN B. AHMED`
4. ZULHILMI B. MOHD KHAIRIRI
SEPAK
TAKRAW
(BWH 15) TEMPAT KETIGA 1. MUHD SYAFIQ B. ISMAIL
2. MUHAMMAD BADRUL B. MUSTAFA
3. MUHAMMAD NOR IQBAL B. M.NOR MAYADI
4. AMIRUL ASYRAF B. ISHAK
BADMINTON JOHAN
KEEMPAT 1. AGUS ISKANDAR B. MOHAMED
2. MUHAMMAD AFIQ HAIKAL BIN ABDUL MAJID
BOLA BALING
(L) KETIGA 1. KHAIRUL ANWAR B. BAHAMAN
2. MOHAMMAD AMIRUL AMEEN B. NOR AZMI
3. MUHAMAD LUKMAN HAKIM B. AZIS
4. AZHARRUDDIN NAIM B. NOR AZMI
5. MOHAMAD AMIRUL HUSRI B. AHLED
6. AGUS ISKANDAR B. MOHAMED
7. MAULIDUL MUHAMMAD FARIZ B. AHMAD RASHID
8. MOHAMAD NAZEEM B. A HALIM
9. MUHAMAD SYAMSUL AFIQ B. ABDULLAH SANI
10. AMIRUL ASYRAF B. ISHAK
11. MOHAMAD ARIFIN B. ABDUL RAZAK
12. ABDUL RAHMAN B. MOHAMMAD SAZUKI
BOLA BALING
(P) JOHAN 1. NUR SYUHADA BT ISHAK
2. FATIN NAJWA BT AHMAD SAFRI
3. NUR SYAMIRA ADILA BT AZMAN
4. NUR MUNIRAH BT MOHAMED NOOR
5. SITI SUHAILA BT IZZUDIN
6. NOOR SUHADA BT ADZMAN
7. NUR HAMIZAH BT RAZIAN
8. NURATIKAH BT ZULKIPLI
9. NUR AZREENA ARTIKAH BT KAMARUL AZLAN
10. NUR MARLIANA BT RODUAN
11. NABILA BT NOR KAMARUDDIN
12. FATIN SUHANA BT AHMAD FADZI
SOFTBALL
MSSD JOHAN 1. NUR HAMIZAH BT RAZIAN
2. NUR NABILAH BT RAZIAN
3. SITI SUHAILA BT IZZUDIN
4. NUR MUNIRAH BT MUHAMED NOR
5. FATIN NAJWA BT AHMAD SAFRI
6. NUR SYAMIRA ADILA BT AZMAN
7. NURATIKAH BT ZULKIFLI
8. NURUL AQILAH BT. ABDUL HALIM
9. NUR HAILIAH BT YUM
10. NUR AZREENA ARTIKAH BT. KAMARUL AZLAN
11. SYARIFAH ARTIKAH BT SYED AHMAD
12. NORFAIZATUL FITRI BT AHMAD FAIZAL
13. SARAH FAZIRA BT ZAMRI
14. NUR ATHILAH BT ISMAIL
15. MARWAH BT BUDIN
BOLA SEPAK
NAIB JOHAN 1. MUHAMAD RIDZUAN B. JAAFAR
2. MUAMMAR AIZAT B. ABDULLAHALIM
3. MUHAMAD DANIAL B. SALIMI
4. AHMAD KHIRDIR B. ZULKIFLI
5. SYAWAL NUR FITRI B. ABDULLAH SANI
6. RAJA NASHARUL AMIRUL B. RAJA MOHD SAAD
7. ABQARI B. MOHD ARIF
8. MOHAMAD ZAIRUL EIZWAN B.ALIAS
9. MOHD AMIRUL AMIN B. NOR AZMI
10. MUHAMAD FAIZ HAIKAL B.
11. MUHAMAD HAFIZ B. HANIFAH
12. MUHAMAD AIZNIL B. MOHD SAFIAN
13. MUHAMMAD DAIM B. MOHAMED IDRUS
14. MUHAMAD SYUKURY B. HUSAINI
15. MOHD NOR IQBAL B. MOHD NOR MAYADI
16. MUHAMMAD NUR AZZIZAT B. MOHAMAD NOOR
17. MUHAMAD NUR AZAM B. MD SHUKRI
CATUR KETIGA 1. NUR MUHAMMAD FAID BIN IBRAHIM
KEEMPAT 1. MUHAMMAD FAIZ BIN MAFILRUDDIN

UNIT BERUNIFORM/PERSATUAN/KELAB:

PENCAPAIAN WAKIL PELAJAR SMK TIWA
DI DAERAH KINTA SELATAN

UNIT BERUNIFORM/
PERSATUAN/
KELAB
PENCAPAIAN
PENERIMA
PERSATUAN SILAT JOHAN
KEJOHANAN SILAT MSSD KINTA SELATAN 1. MUHAMAT HAKIMI B. SAMSUDIN
2. NUR HAMIZAH BT. RAZIAN
3. ADAM BIN ISMAIL
4. MOHAMAD RAMADHAN IZZUAN B. ASAMAN
5. MAZIATUL NORA BT AHMAD NAWAWI
6. NUR AIRINA ERNIE BT JUMLI
7. MEGAT ISKANDAR FIKRI B. ZOL HASAAN
8. MUHAMAD ADAM B. ZABIDI
9. MUHAMAD ZULFIKAL HAKIM B. ASAMAN
10. NURLIYANA BT. YUHANIS
11. NUR SHAHIRAH BT. YUHANIS
12. NURUL ATIRAH BT. REDZUAN
13. NOR DAMIA FAKIRA BT. ROSLI
KADET REMAJA SEKOLAH PERTANDINGAN PAINTBALL KRS DAERAH KINTA SELATAN

NAIB JOHAN
(PUTERA) 1. IZHAN B. IDRIS
2. MOHAMAD RAMADHAN IZZUAN B. OSAMAN
3. MOHD IRFAN HAZIAM B. ARIFFIN
4. MOHD AMIR SYAKIR B. MOHD ASRI
5. AHMAD FAIZ B. ABDUL RAHMAN
6. MUHAMMAD IZZUDDIN FAHMI B. ZAINAL
7. MUHAMAD SAFWAN B. RAZALI
KETIGA
(PUTERA)
1. MOHAMAD RAIS B. JAAFAR
2. ALANG MONIN A/L AGUS
3. MUHAMMAD AFIQ HAIKAL B. ABDUL MAJID
4. GOPI GANESH A/L DURAIVELU
5. MUHAMMAD NUR AZZIZAT B. MOHAMMED NOOR
6. MUHAMMAD SYAIFULLAH B. ABD WALID
7. MOHD AMIRUL HUSRI B. AHLED

KETIGA
(PUTERI) 1. NOR HIDAYAH BT MOHAMED RAFI
2. NOR LIANA BT AZNOL NIZAM
3. SHARIFAH ATIKAH BT SYED AHMAD
4. NUR NABILA BT AHAMD FUZI
5. NOOR FARAHIN BT AHMAD RUSLI
6. NORINA AMYLIA BT HASMADI
7. NUR ZALEHA BT AHMAD FUZI
PERSATUAN BAHASA INGGERIS JOHAN
PERTANDINGAN SKETSA BAHASA INGGERIS DAERAH KINTA SELATAN 1. MUHAMAD SAZLI IRWAN B MUHAMAD SAUFIAN
2. NOR SUHAILA BT MOHD SUHAIMI
3. NUR NABILAH BT RAZLAN
4. ASYRAF B. KHUSAIRI
5. AISHAH SUHANA BT MOHD SUHAILI
6. TAMIL SELVAAN A/L PARAMASIVAM
7. FARAH AMELIA FIRDAUS BT SHAHARUDDIN
8. UMI SAFIQAH BT ISMAIL
9. SITI NURSYIFA BT ABDUL RAHIM
10. NUR IZZATI BT ABU HASAN
11. MIOR AHMAD SYAKIR B. MIOR KASIM
12. NURHAZIRAH BT KHAIRIL ANWAR
13. NUR FAZLIN BT MOHD NOOR
14. KARTIKA PRAVENAA A/P CHANDRA KUMARAN
KELAB BIMBINGAN DAN KAUNSELING NAIB JOHAN
PERTANDINGAN JUARA IDOLA TAHUN 2011
1. SHARIFAH ATIKAH BT SYED AHMAD

WAKIL DAERAH KE PERINGKAT NEGERI

SUKAN:
PENCAPAIAN WAKIL PELAJAR SMK TIWA
DI PERINGKAT NEGERI (MSS PERAK)

ACARA PENCAPAIAN PENERIMA
BOLA BALING
(L) KEEMPAT 1. MOHAMMAD AMIRUL AMEEN B. NOR AZMI
2. AZHARRUDDIN NAIM B. NOR AZMI
3. MOHAMAD AMIRUL HUSRI B. AHLED
4. MOHAMAD ARIFIN B. ABDUL RAZAK
BOLA BALING
(P) 1. SITI SUHAILA BT IZZUDIN
2. NUR AZREENA ARTIKAH BT KAMARUL AZLAN
3. FATIN NAJWA BT AHMAD SAFRI
SOFTBALL
(P) 1. SITI SUHAILA BT IZZUDIN
2. NUR MUNIRAH BT MUHAMED NOR
3. FATIN NAJWA BT AHMAD SAFRI
4. NUR SYAMIRA ADILA BT AZMAN
5. NURATIKAH BT ZULKIFLI
6. NURUL AQILAH BT. ABDUL HALIM
7. NUR AZREENA ARTIKAH BT. KAMARUL AZLAN
8. SYARIFAH ARTIKAH BT SYED AHMAD
9. NORFAIZATUL FITRI BT AHMAD FAIZAL
10. SARAH FAZIRA BT ZAMRI
11. NUR ATHILAH BT ISMAIL
12. MARWAH BT BUDIN

BOLA SEPAK
NAIB JOHAN 1. MUHAMAD RIDZUAN B. JAAFAR
2. MUAMMAR AIZAT B. ABDULLAHALIM
3. MUHAMAD DANIAL B. SALIMI

UNIT BERUNIFORM/PERSATUAN/KELAB:
PENCAPAIAN WAKIL PELAJAR SMK TIWA
DI PERINGKAT NEGERI PERAK

UNIT BERUNIFORM/
PERSATUAN/
KELAB
PENCAPAIAN
PENERIMA
PERSATUAN SILAT KEJOHANAN SILAT SENI 1. NURLIYANA BT. YUHANIS
2. NUR SHAHIRAH BT. YUHANIS
3. NURUL ATIRAH BT. REDZUAN
4. NUR HAMIZAH BT. RAZIAN

UNIT BERUNIFORM/PERSATUAN/KELAB:

PENCAPAIAN WAKIL PELAJAR SMK TIWA
DI PERINGKAT KEBANGSAAN
UNIT BERUNIFORM/
PERSATUAN/
KELAB
PENCAPAIAN
PENERIMA
PERSATUAN SILAT JOHAN (SENI TARI)
NAIB JOHAN (OLAHRAGA PUTERI) 1. NUR HAMIZAH BT. RAZIAN
2. MUHAMMAD ADAM B. ZABIDI
3. MUHAMAD ZUHAIRI B. ZULKAFLI

UNIT BERUNIFORM/PERSATUAN/KELAB:
PENCAPAIAN WAKIL PELAJAR SMK TIWA
DI PERINGKAT ANTABANGSA

UNIT BERUNIFORM/
PERSATUAN/
KELAB
PENCAPAIAN
PENERIMA
PERSATUAN SILAT KETIGA
KEJUARAAN SILAT SENI WARISAN GURU 1. MOHAMMAD RAMADHAN IZZUAN B. ASAMAN

ANUGERAH KHAS:
ANUGERAH
(PENCAPAIAN) PENERIMA
TOKOH KOKURIKULUM
(TEMPAT KETIGA KEJUARAAN SILAT SENI WARISAN GURU DI PERINGKAT ANTARABANGSA) MOHAMMAD RAMADHAN IZZUAN B. ASAMAN
JURULATIH SUKAN DAN PERMAINAN EN. ABDUL GHANI B. ABU BAKAR
PENASIHAT BADAN BERUNIFORM EN. NORIZMAN B. IDRIS
PENASIHAT KO-AKADEMIK PN. PARAMESWARY A/P MURUTHY
JASA BAKTI
(MANTAN PK KO-KU SMK TIWA) EN. KAMIL SOHAIMI B. MOHD YUSOP



Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Next: »

Kenali TIWA

Kategori

Pelawat:

wordpress blog stats